Projekt ogrodu Lublin

Projekt ogrodu Lublin

Projekt ogrodu jest tak samo ważny, jak projekt domu. O ile jednak wnętrzem i elewacją nowego domu inwestor przejmuje się od początku, o tyle ogród traktuje nieco po macoszemu. Tymczasem, projekt ogrodu powstający równolegle z projektem domu pozwala na wykorzystanie podczas prac nad ogrodem ciężkiego sprzętu, używanego podczas budowy. Dzięki temu można bez problemu wykopać fundamenty pod zabudowę ogrodową, zniwelować teren, ułożyć instalacje nawodnieniowe i oświetleniowe. Mniej problemu ma inwestor z wykonaniem wykopów pod oczka wodne. Mając do dyspozycji sprzęt wykorzystywany podczas budowy domu, łatwiej zrealizować koncepcje związane z projektowaniem ogrodu.

Projekt ogrodu LublinProjekt ogrodu warto zlecić specjalistom, którzy wykorzystują naturalne ukształtowanie terenu, pomogą określić funkcjonalne założenia ogrodu, dopasują projekt do możliwości finansowych klienta. Można tu wykorzystać projektanta do określenia wstępnej koncepcji ogrodu, a później już samodzielnie ją realizować, można też wykorzystać firmę ogrodniczą do wykonania prac związanych z budową elementów i nasadzeń.

Projekt ogrodu powstaje zawsze przy współudziale właściciela posesji. Jest odzwierciedleniem jego potrzeb, oczekiwań. Ogląda się wspólnie setki zdjęć, omawia koncepcje i założenia. W ten sposób, przy pomocy projektanta może powstać twój ogród marzeń, idealnie dopasowany do twoich oczekiwań i potrzeb.

Zakładanie ogrodów Lublin to firma, w której wszystko zaczyna się od rozmowy. Ale dzięki dokładnemu zbadaniu potrzeb klientów wiemy, jak jak stworzyć miejsca, stanowiące wizytówkę domu i dumę gospodarza. Staramy się tworzyć miejsce przyjazne dla ludzi i domowników, ale też dla ptaków i zwierząt, które odwiedzają twój ogród.