Firma ogrodnicza

Firm ogrodnicza Lublin to firma wielopokoleniowa, działająca od lat na terenie Lublina i jego okolic. Zajmujemy się głównie projektowaniem i aranżacją ogrodów, zajmujemy się też ich wykonaniem, czyli budową małej architektury ogrodowej, dobraniem kompozycji roślinnych oraz elementów ozdobnych do ogrodu. Doradzamy w wyborze materiałów na ścieżki ogrodowe, mebli ogrodowe, dbając o satysfakcję klienta przede wszystkim.

Firma ogrodnicza Lublin

Nasza firma ogrodnicza Lubin dała się poznać mieszkańcom z jak najlepszej strony. Powierzyć nam można projekt i wykonanie zarówno dużego ogrodu, jak i tych stosunkowo niewielkich, w zabudowie szeregowej, balkonów czy tarasów miejskich. Najtrudniejsze zlecenia to te, aby na niewielkiej przestrzeni stworzyć ogród, sprawiający wrażenie przestrzennego i rozległego, z wydzielonymi strefami, przeznaczonymi dla użytkownika.

W naszej firmie ogrodniczej zatrudniamy najlepszych fachowców z Lublina. Dlatego naszego projekty są niebanalne, pełne zieleni i światła, uwzględniające potrzeby klientów, naturalne ukształtowanie terenu, nawiązujące do otoczenia i stylu nieruchomości.

Zajmujemy się projektowaniem i montażem, a także serwisem instalacji nawodnieniowej ogrodu oraz instalacji oświetleniowej.

Firma ogrodnicza Lublin oferuje:

● bieżącą pielęgnacja ogrodów: uzupełnienie ubytków, koszenie trawy, przycinanie krzewów i drzew
● grabienie liści, rozdrabnianie gałęzi, wywóz odpadów zielonych z posesji
● wycinkę drzew i krzewów
● nasadzenia
odśnieżanie posesji
● sprzedaż materiałów do wykonania nawierzchni i elementów małej architektury ogrodowej
● meble ogrodowe
● rośliny i donice
● nawozy i środki ochrony roślin

Zadzwoń, jeśli nie masz czasu na zajmowanie się własnym ogrodem, jeśli często lub na długo wyjeżdżasz. Zadzwoń, jeśli brakuje ci siły, by utrzymać ogród w nienagannym stanie. Jesteśmy po to, by pomóc.